L’Oreal Mythic Oil

mythic-oil-loreal-professionnelOlejek L’Oreal Mythic Oil polecany jest do pielęgnacji wszystkich rodzajów włosów i każdego typu skóry głowy. Zawiera wiele witamin, kwasów tłuszczowych i minerałów, które z pewnością zadbają o kondycję twojej fryzury. Sprawdź, jak stosować ten kosmetyk.

Przekonaj się, że kuracja L’Oreal Mythic Oil naprawdę przyniesie zaskakujące efekty.

Dlaczego warto go używać?

Nie możesz nie wypróbować olejku do włosów L’Oreal Mythic Oil! Dlaczego? Produkt wzmacnia i upiększa pasemka. Pomoże nawet tym najbardziej osłabionym i zniszczonym. Z dnia na dzień twoja fryzura będzie wyglądała ładniej, pasemka będą bardziej odżywione, a skóra głowy – nawilżona. Naturalne składniki zawarte w olejku L’Oreal Mythic Oil nadadzą twoim włosom blasku, uodpornią na działanie promieniowania UVA i UVB, ochronią przed zanieczyszczeniem powietrza i wolnymi rodnikami oraz sprawią, że pasemka będą mniej podatne na uszkodzenia spowodowane niewłaściwym szczotkowaniem lub pielęgnacją. Łatwiejsze stanie się również codzienne układanie fryzury. Przekonasz się, że robienie loczków lub prostowanie włosów nie będzie dla ciebie żadnym problemem, a włosy cały czas będą w dobrej kondycji. Kąpiele słoneczne już nigdy więcej nie zaszkodzą naturalnemu kolorowi twoich pasemek. Stosując L’Oreal Mythic Oil unikniesz szybszego siwienia i wypadania włosów w nadmiernej ilości. Twoja fryzura będzie zachwycała wszystkich wokół.

Jak aplikować L’Oreal Mythic Oil?

Nie ma nic prostszego. Jedną lub dwie pompki nałóż na suche lub wilgotne włosy. Ilość produktu dobierz do długości, stopnia zniszczenia i rodzaju włosów. Następnie pasemka wysusz na okrągłej szczotce, zakręć loczki lub zapleć warkoczyka. Olejek L’Oreal Mythic Oil ułatwi wszystkie te czynności. Modelowanie fryzury nie będzie stanowić żadnego kłopotu. Z łatwością wysuszysz i wystylizujesz pasemka. Uważaj jednak, aby kosmetyk nie dostał się do oczu – mógłby spowodować podrażnienia i zaczerwienienie skóry powiek. Jeżeli taka nieprzyjemna sytuacja przytrafi ci się, oczy natychmiast przemyj ciepłą wodą. Dyskomfort natychmiast powinien ustąpić. A ty dalej będziesz mogła stosować olejek L’Oreal Mythic Oil.

Czy jest godny polecenia?

Oczywiście, że tak. L’Oreal Mythic Oil mogą stosować wszyscy, bez względu na wiek, płeć i rodzaj włosów. Z pewnością spełni wszystkie ich oczekiwania i przyniesie wymarzone rezultaty. Kosmetyk zawiera naturalne składniki, które dbają zarówno o włosy, jak i skórę głowy. Znajdziemy w nim olejki winogronowy i z awokado. Zawiera również witaminy oraz kwasy tłuszczowe Omega-3, Omgea-6 i Omega-9. Aplikacja jest bardzo prosta i szybka. Buteleczkę wyposażono w pompkę, dzięki której wydozujesz taką ilość kosmetyku, jaka potrzebna jest do wypielęgnowania włosów. Jedno opakowanie zawiera 125 ml płynu, co wystarcza na kilkumiesięczną kurację. Pamiętaj, że tylko regularnie przeprowadzane aplikacje zapewnią ci zadowalające efekty.

Plusy:

  • zapewnia blask
  • pomaga modelować fryzurę
  • chroni przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi
  • duża pojemność opakowania
  • wystarcza na kilkumiesięczną kurację
  • łatwa aplikacja

Minusy:

  • może podrażniać, jeśli dostanie się do oczu