ALTERNA Bamboo Smooth Kendi Oil Pure Treatment Oil

alterna-bamboo-smooth-kendi-oil-pure-treatment-oilOlejek Alterna Bamboo Smooth Kendi Oil Pure Treatment Oil przeznaczony jest do pielęgnacji wszystkich rodzajów włosów. Nie zawiera wysuszających i podrażniających substancji. Z tego powodu produkt mogą stosować osoby z wrażliwą skórą głowy. Sprawdź, jak działa ten olejek.

Dlaczego warto go używać?

Alterna Bamboo Smooth Kendi Oil Pure Treatment Oil zapewnia nawilżenie i odżywienie zniszczonym włosom. Chroni końcówki pasemek przed rozdwajaniem i wysuszeniem. Pomoże zwłaszcza tym osobom, które często stylizują włosy na gorąco, w niewłaściwy sposób dbają o pasemka lub używają nieodpowiednich akcesoriów do szczotkowania. Zapewnia naturalny blask, chroni kolor pasemek, wygładza i zabezpiecza przed uszkodzeniami spowodowanymi czynnikami zewnętrznymi. Znajdujące się w olejku naturalne składniki kompleksowo pielęgnują i włosy, i skórę głowy. Produkt zawiera olejek bambusowy bogaty w kwasy tłuszczowe Omega-3, Omega-6 i Omega-9. Substancje te zapewniają pasemkom sprężystość i wzmacniają nawet najbardziej osłabione włosy.

Zadowolone będą też te dziewczyny, które mają bardzo zniszczone włosy.

Jak aplikować Alterna Bamboo Smooth Kendi Oil Pure Treatment Oil?

Pamiętaj, aby podczas aplikacji olejku chronić oczy. Jeśli choć niewielka ilość kosmetyku przedostanie się do środka, może pojawić się podrażnienie. Dlatego Alterna Bamboo Smooth Kendi Oil Pure Treatment Oil nakładaj z wielką ostrożnością. Produkt nanosi się od połowy długości pasemek, na mokre lub suche włosy. Następnie pasemka pozostawia się do wyschnięcia lub suszy się chłodnym powietrzem. Olejek można stosować także jako produkt wykańczający i nadający blasku fryzurze. Dlatego tak świetnie sprawdzi się zastosowany przed wielkim wyjściem lub ważną imprezą. Jeżeli masz rozdwojone końcówki, to olejek również ci pomoże. Wystarczy kilka kropel kosmetyku wetrzeć w końce włosów i pozostawić na kilka godzin. Po upływie tego czasu produkt zmywa się delikatnym szamponem.

Czy jest godny polecenia?

Polecany jest wszystkim tym, którym zależy na pięknych włosach i zdrowej skórze głowy. Jeżeli masz farbowane włosy, to Alterna Bamboo Smooth Kendi Oil Pure Treatment Oil również jest dla ciebie. Produkt z powodzeniem zadba o zniszczone i suche włosy oraz podrażnioną skórę głowy. Butelka Alterna Bamboo Smooth Kendi Oil Pure Treatment Oil wyposażona jest w pipetkę, która ułatwi aplikację osobom stosującym pierwszy raz olejki kosmetyczne. Naturalny skład dodatkowo pielęgnuje pasemka, zapewniając im odpowiednią ochronę, odżywienie i nawilżenie. Jedno opakowanie o pojemności 50 ml wystarczy na około pięć miesięcy kuracji. Brak sztucznych barwników i parabenów to dodatkowe zalety kosmetyku. Jest to ważna informacja dla osób, które mają bardzo wrażliwą skórę głowy lub zmagają się z różnymi alergiami.

Plusy:

  • nabłyszcza i wygładza
  • łatwa aplikacja
  • naturalny skład
  • zabezpiecza przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi

Minusy:

  • może podrażniać oczy i skórę powiek
  • polecany tylko do pielęgnacji włosów grubych i gęstych
  • olejek obciąża cienkie włosy
  • cienkie włosy elektryzują się po zastosowaniu olejku