Dove Serum-In-Oil

dove-serum-in-oilDove Serum-In-Oil polecane jest do pielęgnacji zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych struktur pasemek. Przeznczony jest do włosów normalnych, suchych i zniszczonych. Pomimo małego opakowania, olejek jest bardzo wydajny, a podwójna formuła dogłębnie odżywia włosy i skórę głowy. Sprawdź, jakie działanie ma ten produkt.

Dlaczego warto go stosować?

Kosmetyk marki Dove to połączenie serum i olejku. Serum oddziałuje na włosy od środka; pielęgnuje także cebulki włosów. Olejek natomiast wygładza i nabłyszcza pasemka od zewnątrz. Dzięki Dove Serum-In-Oil i włosy, i skóra głowy są dogłębnie wypielęgnowane. Masz także pewność, że pasemka zostały odżywione od nasady aż po same końce. Olejek ma działanie nabłyszczające, nawilżające, wygładzające i regenerujące. Delikatna formuła dostoswana jest każdego rodzaju pasemek. Z Dove Serum-In-Oil mogą korzystać osoby, które mają włosy proste lub kręcone, gęste i cienkie, wysuszone lub normalne. Pamiętaj tylko, że produkt polecany jest do wrażliwej i suchej skóry głowy. Kosmetyk doskonale odbudowuje rozdwojone końcówki.

Dzięki niemu twoje pasemka uzyskają właściwą kondycję.

Jak aplikować Dove Serum-In-Oil?

Stosowanie Dove Serum-In-Oil jest naprawdę proste. Wystarczy niewielka ilość olejku, aby dogłębnie odżywić i wypielęgnować włosy i skórę głowy. Wielkość dawki produktu dobierz do długości pasemek i tego, jak bardzo są uszkodzone. Kosmetyk nakładaj przed myciem na suche włosy lub zaraz po umyciu głowy. Dove Serum-In-Oli aplikuje się od połowy długości pasemek lub tylko na końcówki. Produkt natychmiast wchłania się. Nie skleja włosów, nie powoduje przetłuszczania się skóry głowy, nie brudzi ubrań. Szczotkowanie, suszenie i modelowanie włosów stają się łatwiejsze i szybsze. Olejek chroni włosy przed działaniem wysokiej temperatury, zabezpiecza zewnętrzną warstwę pasemek oraz zapewnia wygładzenie i nawilżenie.

Czy jest godny polecenia?

Dove Serum-In-Oil kupimy w każdej drogerii, szybko się wchłania i ładnie pachnie. Olejek dostępny jest także w wielu sklepach internetowych, a także stacjonarnych salonach fryzjerskich. Przepiękny aromat na długo otula naszą fryzurę. Jeżeli masz włosy zniszczone stylizacją na gorąco lub rozdwojone końcówki, to ten kosmetyk jest dla ciebie. Z powodzeniem zadba o twoje włosy i sprawi, że staną się mocniejsze, zdrowsze i piękniejsze. Pamiętaj jedynie, że niepoprawnie zaaplikowany nie wypielęgnuje pasemek. Dlatego postępuj zgodnie z instrukcją umieszczoną na opakowaniu. Kosmetyk nie jest polecany do włosów cienkich i krótkich. Jeżeli nosisz taką fryzurę, niestety nie możesz nakładać Dove Serum-In-Oil. Produkt mógłby obciążyć twoje włosy oraz sprawić, że stałyby się tłuste i mało puszyste. Niestety nie poprawia kondycji włosów suchych. Zawiera parafinę i substancje zapachowe, które mogą wywoływać podrażnienia.

Plusy:

  • dostępność
  • przyjemny zapach
  • nabłyszcza
  • ułatwia rozczesywanie

Minusy:

  • mała pojemność
  • niepoprawnie aplikowany nie daje żadnego efektu
  • brak dostatecznej pielęgnacji włosów suchych
  • tylko do włosów grubych i gęstych