MoroccanOil Treatment

moroccanoilOlejek MoroccanOil Treatment polecany jest do włosów zniszczonych, osłabionych, trudnych do rozczesania i pozbawionych blasku. Produkt zawiera olejek arganowy, najcenniejszy spośród składników pielęgnujących włosy. Czy pomoże i tobie? Rozpocznij kurację już dziś, a po niespełna tygodniu zobaczysz pierwsze rezultaty.

Dlaczego warto go używać?

Olejek MoroccanOil Treatment to kosmetyk do zadań specjalnych. Poprawia kondycję włosów, wzmacnia pasemka i cebulki włosowe. Podczas kuracji zauważysz, że włosy prawie nie wypadają, końcówki nie są rozdwojone, a pasemka są zdrowe i piękne. Olejek ułatwia także stylizację i szczotkowanie oraz przyspiesza suszenie. Modelowanie stanie się o wiele łatwiejsze, a ty bez przeszkód będziesz mogła zrobić swoją ulubioną fryzurę. MoroccanOil Treatment ma właściwości przeciwutleniające, chroni włosy przed wolnymi rodnikami, opóźnia procesy starzeniowe skóry głowy i włosów. Sprawia, że bujnymi i mocnymi włosami możesz cieszyć się bardzo długo. Dzięki kosmetykowi pasemka są wygładzone, odżywione i wypielęgnowane. A to wszystko za sprawą olejku arganowego zawartego w produkcie. Uważany jest za najcenniejszą substancję odżywczą, powszechnie używaną w kosmetyce. A jak o włosy powinny dbać blondynki? Marka MoroccanOil ma także w swojej ofercie olejek przeznaczony do pielęgnacji włosów jasnych i cienkich.

Przynosi tak samo rewelacyjne efekty, jak produkt przeznaczony dla brunetek i szatynek.

Jak aplikować MoroccanOil Treatment?

Aplikacja jest nieco skomplikowana. Zanim zastosujesz olejek MoroccanOil Treatment, do buteleczki włóż pompkę. Producent nie dołączył jej do opakowania; przed pierwszą aplikacją trzeba ją przykręcić. Dalsze stosowanie kosmetyku nie powinno sprawiać już żadnych problemów. A jak aplikować MoroccanOil Treatment? Na osuszone ręcznikiem włosy zaaplikuj jedną lub dwie pompki. Ilość olejku dobierz do długości włosów i tego, jakiej pielęgnacji wymagają. Pasemka pozostaw do wyschnięcia lub wysusz suszarką. Równie dobrze olejku MoroccanOil Treatment można używać zarówno na suche pasemka, jak i na same ich końcówki. Taka metoda aplikacji zapewni włosom dogłębne nawilżenie i regenerację. Jeżeli zależy ci na lepszym efekcie, kilka kropel olejku wymieszaj z maseczkami oferowanymi przez producenta. W ten sposób wzmocnisz działanie i olejku, i innych kosmetyków pielęgnacyjnych.

Czy jest godny polecenia?

MoroccanOil Treatment polecany jest zwłaszcza tym osobom, które mają przesuszone włosy i rozdwojone końcówki. Jeżeli jesteś jedną z nich, to nie wahaj się ani chwili dłużej, tylko rozpocznij kurację. Po kilku aplikacjach powinnaś zauważyć pierwsze rezultaty. Olejek arganowy, który jest jednym z najcenniejszych składników produktu, zapewnia włosom wzmocnienie, odżywienie i poprawę kondycji. Twoja fryzura wymaga natychmiastowej regeneracji? Koniecznie wypróbuj olejek MoroccanOil Treatment. Na pewno nie będziesz żałować.

Plusy:

  • zawiera olejek arganowy
  • chroni włosy przed uszkodzeniami mechanicznymi i chemicznymi
  • zapobiega przedwczesnemu siwieniu
  • można stosować na suche i mokre włosy
  • duże opakowanie

Minusy:

  • pompka nie jest dołączona do opakowania olejku