Ojon Rare Blend Oil Total Hair Therapy

ojon-rare-blend-oil-total-hair-therapyOjon Rare Blend Oil Total Hair Therapy to jeden z najładniejszych olejków, jakie dostępne są w drogeriach i sklepach internetowych. Produkt składa się z trzech kolorowych faz. Ale czy olejek działa równie dobrze? Rozpocznij kurację i przekonaj się, jakie efekty uzyskasz. Szybka aplikacja oraz owocowe i kwiatowe ekstrakty to z pewnością plusy tego kosmetyku.

Dlaczego warto go stosować?

Ojon Rare Blend Oil Total Hair Therapy chroni włosy przed wysuszeniem, dogłębnie nawilża i odżywia. Zabezpiecza przed działaniem wysokiej temperatury wytwarzanej przez urządzenia fryzjerskie oraz niektórych substancji zawartych w silnie oczyszczających szamponach. Jeżeli systematycznie będziesz używać produktu, twoje włosy staną się bardziej błyszczące, mocniejsze i ładniejsze. Suszenie, prostowanie inne zabiegi fryzjerskie staną się prawdziwą przyjemnością. Ojon Rare Blend Oil Total Hair Therapy regeneruje rozdwojone końcówki pasemek oraz zapobiega puszeniu i elektryzowaniu się włosów. Szczotkowanie olejku będzie o wiele prostsze, a pasemka nabiorą zdrowego połysku. Ojon Rare Blend Oil Total Hair Therapy wygładza włosy, ujarzmia kosmyki i pomaga wymodelować każdą fryzurę.

Jest także świetnym kosmetykiem wykańczającym i utrwalającym fryzurę.

Jak aplikować Ojon Rare Blend Oil Total Hair Therapy?

Formuła Ojon Rare Blend Oil Total Hair Therapy składa się z trzech różnokolorowych faz: żółtej, białej i pomarańczowej. Przed zastosowaniem wstrząśnij buteleczkę tak, aby warstwy kosmetyku połączyły się. W podobny sposób postępujesz z dwufazowymi płynami do demakijażu. A jak zaaplikować Ojon Rare Blend Oil Total Hair Therapy? Wylej na dłoń niewielką ilość olejku i rozgrzej tak, aby kosmetyk zyskał bardziej płynną konsystencję. W ten sposób o wiele łatwiej będzie ci go nałożyć. Ojon Rare Blend Oil Total Hair Therapy nanoś na wilgotne lub suche włosy, zaczynając od połowy długości pasemek; nie zapomnij o końcówkach. Pamiętaj, aby olejek dokładnie wetrzeć, a włosy pozostawić do wyschnięcia. Suszenie gorącym powietrzem mogłoby je osłabić i wysuszyć.

Czy jest godny polecenia?

Oczywiście, że tak. Osoby, które mają zniszczone i wysuszone oraz pozbawione połysku włosy, z powodzeniem mogą wypróbować olejek Ojon Rare Blend Oil Total Hair Therapy. Już na początku kuracji zobaczą, że ich włosy są nabłyszczone, odżywione i nawilżone. Niestety kosmetyk nie jest polecany tym, którzy mają przetłuszczające się włosy i skórę głowy. Mógłby nasilić wydzielanie się sebum, spowodować pojawienie się łupieżu i namnażanie się bakterii. Jeśli często suszysz, prostujesz lub stylizujesz włosy na gorąco, to Ojon Rare Blend Oil Total Hair Therapy zapewni im należytą ochronę. Zabezpieczy przed szkodliwym działaniem wysokiej temperatury oraz odparowaniem wody i keratyny zgromadzonych w wewnętrznych strukturach pasemek.

Plusy:

  • zapewnia blask
  • nawilża
  • zawiera dużo naturalnych składników
  • bardzo kolorowy produkt

Minusy:

  • mała pojemność
  • brak wygodnego aplikatora
  • oprócz roślinnych olejków zawiera sztuczne barwniki
  • intensywny i lekko drażniący zapach